A A A
  • Kacper Wierzba na podium.
    Kacper Wierzba na podium.
  • Miłosz Łucki na podium
    Miłosz Łucki na podium

Zawodnicy klubu gimnastycznego Radlin - Miłosz Łucki mistrzem Śląska, a Kacper Wierzba wicemistrzem w gimnastyce sportowej juniorów młodszych.

W minioną sobotę w Zabrzu odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Śląska juniorów młodszych w gimnastyce sportowej mężczyzn. Zawody przeprowadzone zostały w dwóch kategoriach wiekowych. W kategorii wiekowej do lat 12, Miłosz Łucki zajął 1 miejsce w wieloboju gimnastycznym oraz 1 miejsce w ćwiczeniach na poręczach i 1 miejsce w ćwiczeniach na kółkach. W tej samej klasie 9-latek Szymon Kostelnik zajął 6 miejsce w wieloboju gimnastycznym oraz 2 miejsce w ćwiczeniu na drążku i 3 miejsce w ćwiczeniu na kółkach. Gracjan Rus na skutek odniesionej kontuzji w ćwiczeniach wolnych sklasyfikowany został w wieloboju na 13 miejscu, zdobywając 3 miejsce na kółkach i 3 miejsce na drążku. W klasie drugiej do lat 14, Kacper Wierzba zajął 2 miejsce w wieloboju gimnastycznym oraz 1 miejsce w ćwiczeniach na poręczach i 1 miejsce w konkurencji skoku. Trenerem zawodników jest Damian Kempny.

 

Obowiązujące zasady dot. przetwarzania danych osobowych (w tym informacje dot. Inspektora Ochrony Danych) publikujemy na stronie internetowej pod adresem https://radlin.pl/zpdo