A A A

Wyniki Pucharu Polski w gimnastyce sportowej mężczyzn

W dniach 05-06 kwietnia 2019 r. w Nysie rozegrane zostały zawody Pucharu Polski juniorów młodszych w gimnastyce sportowej mężczyzn. Zawody były zarazem eliminacją do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, która odbędzie się w Wieliczce w dniach 16-19 maja 2019 r. W zawodach, w których udział wzięło 110 uczestników startowało siedmiu zawodników KG Radlin. Pięciu z nich uzyskało kwalifikacje, a tym samym możliwość walki o medale podczas Ogolnopolskiej Olimpiady Młodzieży. W klasie III do lat jedenastu Dominik Myszi uplasował się na 11 miejscu, Szymon Kostelnik zajął 18, a Paweł Fojcik 35 miejsce. W klasie II do lat czternastu Miłosz Łucki uplasował się na 22 miejscu a Maks Kolorz na 36 miejscu. dwaj pozostali zawodnicy KG Radlin Paweł Korzonek i Gracjan Rus zajmując 38 i 39 miejsce sklasyfikowani zostali jako drugi oraz trzeci rezerwowy.

Obowiązujące zasady dot. przetwarzania danych osobowych (w tym informacje dot. Inspektora Ochrony Danych) publikujemy na stronie internetowej pod adresem https://radlin.pl/zpdo