• Miłosz Łucki
    Miłosz Łucki
  • Zawodnicy KG Radlin
    Zawodnicy KG Radlin

Wyniki Indywidualnych Mistrzostw Śląska juniorów w gimnastyce sportowej mężczyzn.

Pięć medali zdobyli zawodnicy Klubu Gimnastycznego Radlin na Indywidualnych Mistrzostwach Śląska juniorów młodszych w gimnastyce sportowej mężczyzn!
W Zabrzu ,w dniu 14.05.2016 odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Śląska juniorów młodszych w gimnastyce sportowej mężczyzn.
W klasie drugiej do lat 15 Kacper Wierzba zdobył brązowy medal w wieloboju gimnastycznym, zajmując również pierwsze miejsce w finale na skoku oraz drugie miejsce w ćwiczeniach wolnych. Miłosz Łucki w klasie trzeciej do lat 12 zdobył złoty medal na ćwiczeniach wolnych i srebrny w ćwiczeniach na drążku. W wieloboju gimnastycznym sklasyfikowany został na piątym miejscu. Dalsi zawodnicy KG Radlin zajęli kolejno w wieloboju gimnastycznym następujące miejsca: Gracjan Rus - 13 miejsce, Paweł Korzonek - 14 miejsce i Daniel Guberski - 15 miejsce. Trenerem zawodników jest Damian Kempny.
W najbliższą sobotę 21.05.2016 roku o godzinie 10:00 na obiekcie gimnastycznym imienia Leszka Blanika w Radlinie przy ul. Sokolskiej 6 odbędą się Indywidualne Mistrzostwa Śląska młodzików na które organizatorzy serdecznie zapraszają sympatyków i przyszłych adeptów gimnastyki.

Obowiązujące zasady dot. przetwarzania danych osobowych (w tym informacje dot. Inspektora Ochrony Danych) publikujemy na stronie internetowej pod adresem https://radlin.pl/zpdo