A A A

Turniej o Puchar Burmistrza Radlina

W piątek 20 grudnia 2019 r. na obiekcie gimnastycznym im. Leszka Blanika zorganizowany został finał turnieju gimnastycznego o puchar Burmistrza Radlina, w którym udział wzięło pięciu chłopców w wieku do lat 9, którzy zostali wyłonieni do turnieju podczas wewnątrzklubowych eliminacji. Zawody przeprowadzone zostały w ramach tradycyjnego spotkania gwiazdkowego dla uczestników zajęć szkoleniowych. Tegorocznym zwycięzcą turnieju został Krzysztof Kubica. Wyniki turnieju o puchar Burmistrza Radlina przedstawiały się nastepująco:

1. KUBICA Krzysztof - 57,000 pkt,

2. GRUCZA Piotr - 51,200 pkt,

3. CYCHOWSKI Sławomir - 47,500 pkt,

4. DERA Ksawery - 46,300 pkt,

5. RDUCH Franciszek - 46,200 pkt.

W trakcie spotkania swoje umiejętności zaprezentowali również pozostali chłopcy oraz dziewczynki biorące udział w zajęciach organizowanych w klubie. Wszystkim uczestnikom turnieju serdecznie gratulujemy i już dziś zapraszamy na kolejną edycję.

Obowiązujące zasady dot. przetwarzania danych osobowych (w tym informacje dot. Inspektora Ochrony Danych) publikujemy na stronie internetowej pod adresem https://radlin.pl/zpdo