A A A

Międzywojewódzkie Strefowye Mistrzostwa Młodzików - Zabrze 6.06.2015r.

Kolejny udany start zanotował 9-letni Miłosz Łucki, zawodnik Klubu Gimnastycznego Radlin na odbytych Międzywojewódzkich Strefowych Mistrzostwach Młodzików w gimnastyce sportowej w Zabrzu, które odbyły się w dniu 6.06.2015r. Miłosz w łącznej punktacji wielobojowej, wynikiem 56.400pkt. zajął 2 miejsce za Olivierem Putz z AZS AWF Wrocław - 57,000 pkt. Kwalifikując się do 2 finałów, zdobył 2 srebrne medale w ćwiczeniach wolnych i w ćwiczeniach w podporach. Pozostali Zawodnicy KG Radlin w łącznej klasyfikacji zajęli kolejno następujące miejsca: 11 - Gracjan Rus, sklasyfikowany w roczniku 2007 na 2 miejscu, 16 - Paweł Korzonek, 17 - Bartosz Babiarz, 30 - Filip Polonius, 34 - Mateusz Banach. W zawodach uczestniczyło 51 zawodników z województwa śląskiego, opolskiego i dolnośląskiego. Zawody były kwalifikacją do Ogólnopolskiej Małej Olimpiady Młodzików, do której kwalifikowało się 12 najlepszych zawodników. W finale ogólnopolskim klub reprezentować będą Miłosz Łucki i Gracjan Rus.

Obowiązujące zasady dot. przetwarzania danych osobowych (w tym informacje dot. Inspektora Ochrony Danych) publikujemy na stronie internetowej pod adresem https://radlin.pl/zpdo