A A A

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików 14.11.2020 r.

W sobotę dniu 14.11.2020 r. w ramach obchodów jubileuszu 100-lecia działalności Klubu Gimnastycznego Radlin na obiekcie gimnastycznym im. Leszka Blanika w Radlinie odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w gimnastyce sportowej mężczyzn w klasie młodzieżowej. W zawodach udział wzięli zawodnicy Nyskiego Towarzystwa Gimnastycznego, Klubu Sportowego Ewo Gim AZS AWF Katowice oraz Klubu Gimnastycznego Radlin. W wieloboju gimnastycznym Krzysztof Kubica zajął 7 miejsce, 4 miejsce w finale ćwiczeń wolnych i 5 miejsce w finale w ćwiczeniach w podporach. Szymon Bodziony uplasował się na 12 miejscu w wieloboju gimnastycznym, 3 miejscu w finale w konkurencji skoku i 7 miejscu w finale w ćwiczeniach w podporach. Miłosz Rus zajął 13 miejsce w wieloboju gimnastycznym, brązowy medal w finale w ćwiczeniach w podporach i 7 miejsce w finale w ćwiczeniach wolnych. Trenerem zawodników jest Łukasz Stebel. Z uwagi na panującą sytuację epidemiologiczną w kraju i związane z tym restrykcje zawody odbyły się bez udziału publiczności.

Obowiązujące zasady dot. przetwarzania danych osobowych (w tym informacje dot. Inspektora Ochrony Danych) publikujemy na stronie internetowej pod adresem https://radlin.pl/zpdo