A A A

Międzynarodowe Indywidualne Mistrzostwa Polski juniorów i seniorów - Szczecin 22-24.05.2015r.

W dniach 22-24.05.2015r. w Szczecinie odbyły się Międzynarodowe Indywidualne Mistrzostwa Polski juniorów i seniorów w gimnastyce sportowej kobiet i mężczyzn.Oprócz zawodników krajowych w zawodach uczestniczyły 6-osobowe reprezentacje Niemiec Austrii i Czech.W Mistrzostwach uczestniczyło 4 zawodników Klubu Gimnastycznego Radlin. Szczególnie udanie zaprezentowali się 18-letni radlińscy gimnastycy startujący po raz pierwszy wśród seniorów. Piotr Wieczorek zdobył srebrny medal w finale ćwiczeń na poręczach, zajmując również 4 miejsce w ćwiczeniach na koniu z łękami, 6 miejsca w ćwiczeniach wolnych i drążku oraz 7 miejsce na kółkach. W wieloboju gimnastycznym sklasyfikowany został na 6 miejscu. Dawid Węglarz - zdobywca srebrnego medalu w ćwiczeniach na drążku zajął także 4 miejsce w ćwiczeniach na poręczach, 6 miejsce na koniu z łękami i kółkach. W wieloboju gimnastycznym zajął 7 miejsce.
Radlińscy juniorzy - Dawid Niżnik i Piotr Śliwa kwalifikując się do finału skoku, zajęli kolejno 4 i 5 miejsce. Zawody odbyły się w pięknej hali Azoty Arena Szczecin.
W załączeniu zdjęcia srebrnych medalistów. Od lewej: Piotr Wieczorek, Dawid Węglarz
 

Obowiązujące zasady dot. przetwarzania danych osobowych (w tym informacje dot. Inspektora Ochrony Danych) publikujemy na stronie internetowej pod adresem https://radlin.pl/zpdo