A A A

Kacper Wierzba - Srebrnym medalistą Mistrzostw Polski

W Katowicach w dniach 26-28.04.2019 r. rozegrane zostały Indywidualne Mistrzostwa Polski seniorów i juniorów w gimnastyce sportowej kobiet i mężczyzn. Szesnastoletni zawodnik Klubu Gimnastycznego Radlin zdobył srebrny medal w konkurencji skoku zajmując również 6 miejsce w ćwiczeniach na drążku i 7 miejsce w ćwiczeniach na koniu z łękami. W wieloboju gimnastycznym sklasyfikowany został na 12 miejscu.
Młodziutki zawodnik KG Radlin, trzynastoletni Miłosz Łucki startując poza konkurencją z uwagi na swój wiek sklasyfikowany został w wieloboju gimnastycznym na 22 miejscu na 38 startujących.
W dniach 16-19.05.2019 r. w Wieliczce Miłosz Łucki wraz z pięcioma zawodnikami KG Radlin ubiegać się będzie o medale na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży.

Obowiązujące zasady dot. przetwarzania danych osobowych (w tym informacje dot. Inspektora Ochrony Danych) publikujemy na stronie internetowej pod adresem https://radlin.pl/zpdo