A A A
  • Zdjęcie grupowe z imprezy gwiazdkowej - 20.12.2013r.
    Zdjęcie grupowe z imprezy gwiazdkowej - 20.12.2013r.

Impreza Gwiazdkowa podsumowująca rok 2013

Dnia 20 grudnia odbyła się w klubie, z udziałem Pani Burmistrz  Barbary Magiery i Przewodniczącego Rady Miasta Jacka Sobika, Impreza Gwiazdkowa dla uczestników prowadzonego szkolenia chłopców i dziewcząt. Impreza była okazją do podsumowania wyników sportowych w roku 2013.

Największymi osiągnięciami było zdobycie srebrnego medalu Drużynowych Mistrzostw Polski przez zawodników - Piotra Wieczorka, Dawida Węglarza, Bartosza Czaję i Piotra Śliwę w kategorii wiekowej do lat 18 i brązowego medalu przez zawodników - Dawida Niżnika, Kacpra Blanika, Oliwera Krakowczyka, Jakuba Bauerka w kategorii wiekowej do lat 15.

Dużym osiągnięciem było zdobycie przez 16-letniego zawodnika Dawida Węglarza dwóch medali, tym srebrnego medalu w ćwiczeniach na kółkach oraz brązowego medalu w wieloboju gimnastycznym na Indywidualnych Mistrzostwach Polski w kategorii wiekowej do lat 18.

W kategorii wiekowej młodzika do lat 8 pierwsze miejsce na Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików zajął Maksymilian Granieczny, natomiast w kategorii do lat 10 pierwsze miejsce zajął Fabian Suchodolski. Kolejne miejsca zajęli: Kacper Wierzba - 3 miejsce, Wiktor Pawlak - 8 miejsce, Paweł Priebe - 11 miejsce. Ci sami zawodnicy biorąc udział w ogólnopolskich finałach zdobyli 3 medale, w tym 2 srebrne i 1 brązowy. Fabian Suchodolski zdobył srebrny medal w ćwiczeniach wolnych,  Kacper Wierzba srebrny medal w ćwiczeniach na drążku, a Wiktor Pawlak brązowy medal w ćwiczeniach na kółkach.

Obowiązujące zasady dot. przetwarzania danych osobowych (w tym informacje dot. Inspektora Ochrony Danych) publikujemy na stronie internetowej pod adresem https://radlin.pl/zpdo