A A A

Dwa srebrne medale Piotra Wieczorka na Indywidualnych Mistrzostwach Polski seniorów!

W dniach 20.04-01.05.2016 w Zabrzu odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Polski seniorów i juniorów w gimnastyce sportowej mężczyzn. Zawodnik Klubu Gimnastycznego Radlin Piotr Wieczorek zdobył dwa srebrne medale w ćwiczeniach na koniu z łękami i ćwiczeniach na kółkach, w wieloboju gimnastycznym sklasyfikowany został na 4 miejscu, a w ćwiczeniach na poręczach i ćwiczeniach wolnych zajął 4 miejsca. Na drążku sklasyfikowany został na 7 miejscu. Dalsi zawodnicy KG Radlin - Dawid Niżnik w klasie młodzieżowca do lat 21, zajął 4 miejsce na skoku, 7 na poręczach i 10 w wieloboju gimnastycznym, Piotr Śliwa był 8 na skoku i 12 w wieloboju gimnastycznym. Piotr Wieczorek to niespełna 19-nastoletni, a Niżnik i Śliwa to 17 i 18-nastoletni zawodnicy.
W zawodach nie uczestniczyli dwaj radlińscy kadrowicze - Dawid Węglarz i Bartosz Czaja ,którzy w dalszym ciągu leczą kontuzje odniesione na zawodach Pucharu Świata.

Obowiązujące zasady dot. przetwarzania danych osobowych (w tym informacje dot. Inspektora Ochrony Danych) publikujemy na stronie internetowej pod adresem https://radlin.pl/zpdo