A A A

Drużynowe Mistrzostwa Śląska młodzików do lat 9

23 listopada 2019 r. Klub Gimnastyczny „Radlin” był gospodarzem Drużynowych Mistrzostw Śląska młodzików do lat 9 w gimnastyce sportowej mężczyzn. Pierwsze oraz drugie miejsce na podium wywalczyli zawodnicy Klubu Gimnastycznego „Radlin”. Na trzecim miejscu uplasowała się drużyna RKS „Cukrownik” Chybie. Złote medale wywalczyli gimnastycy I drużyny KG „Radlin” w składzie: Dawid Kręcisz, Kamil Knesz, Miłosz Rus, Nikodem Sokół zdobywając 228,200 pkt. Srebro zdobyła II drużyna z Radlina w składzie: Szymon Bodziony, Sławomir Cychowski, Adam Cybulski, Krzysztof Kubica, Franciszek Rduch zdobywając 215,955 pkt. Na trzecim miejscu zakończyła zawody drużyna RKS „Cukrownik” Chybie w składzie: Sebastian Herdzina, Patryk Janota, Bartłomiej Kubaczka oraz Cyprian Przemyk z wynikiem 214,750 pkt.

Obowiązujące zasady dot. przetwarzania danych osobowych (w tym informacje dot. Inspektora Ochrony Danych) publikujemy na stronie internetowej pod adresem https://radlin.pl/zpdo