A A A

Drużynowe Mistrzostwa Polski 10-11.11.2011r. Nysa

Kolejny udany start zanotowali młodzi zawodnicy Klubu Gimnastycznego Radlin w Drużynowych Mistrzostwach Polski w gimnastyce sportowej Mężczyzn, które odbyły się w nysie w dniach 10-11 listopada 2011 roku.

Srebrny medal zdobyła drużyna juniorów młodszych w kategorii wiekowej do lat 15 w następującym składzie: Bartosz Czaja, Piotr Chodyko, Piotr Wieczorek, Dawid Węglarz i Marcin Pierchała, uzyskując 289,982 pkt. Pierwsze miejsce zajęła drużyna MKS Gdański wynikiem 297,031 pkt.

Dobrze zaprezentowali się także zawodnicy do lat 13 w składzie Piotr Śliwa, Dawid Niżnik, Kacper Blanik, Jakub Bauerek i Mikołaj Dawid, zajmując 5 miejsce wynikiem 280,914 pkt. Pierwsze miejsce zdobyła drużyna Zawiszy Bydgoszcz, wynikiem 338,939 pkt.

W kategorii juniora starszego do lat 18 rozegrano zawody IV Edycji Pucharu Polski. Damian Kempny reprezentujący radliński klub, wynikiem 66,459 pkt zajął 10 miejsce.

Drużynowe Mistrzostwa Polski zakończyły sezon imprez gimnastycznych PZG i OZG w 2011r.

W okresie przed Świętami Bożego Narodzenia klub będzie organizatorem Imprezy Gwiazdkowej, podsumowującej sezon startowy 2011 roku, połączonej z nadaniem obiektowi gimnastycznemu imienia Leszka Blanika

Obowiązujące zasady dot. przetwarzania danych osobowych (w tym informacje dot. Inspektora Ochrony Danych) publikujemy na stronie internetowej pod adresem https://radlin.pl/zpdo